23 juni 2011

De rechterlijke bevoegdheid onder de EU Insolventieverordening

De tweede activiteit van de vereniging JIRA, op 23 juni 2011, waarbij prof. mr. B. Wessels, hoogleraar internationaal insolventierecht aan de Universiteit Leiden, een presentatie hield over de rechterlijke bevoegdheid onder de EU Insolventieverordening was wederom erg geslaagd. De ruim 50 aanwezigen werden door de heer Wessels meegenomen door de Europese Insolventieverordening aan de hand van een groot aantal sheets, die hier te downloaden zijn. De presentatie werd georganiseerd in samenwerking met CPO. Aan de cursus werden 2 permanente opleidingspunten toegekend voor de leden van de vereniging.

rechterlijke-bevoegdheid-eu2 rechterlijke-bevoegdheid-eu1

Aansluitend vond de eerste Algemene Ledenvergadering van de Vereniging Jonge Insolventierecht Advocaten plaats. Het verslag van die vergadering volgt later.