Symposium “Meer transparantie voor en door RC’s en curatoren”

In samenwerking met CPO en Recofa heeft Vereniging JIRA op vrijdag 21 november 2014 het symposium “Meer transparantie voor en door RC’s & Curatoren” georganiseerd. Het symposium heeft tot doel een bijdrage te leveren aan het inrichten van een nieuwe manier van werken door het inzichtelijk en transparant maken van de taken en werkzaamheden in de samenwerking tussen de rechter-commissaris en de curator.

In één van de drie workshops, ieder met een eigen thema, konden de deelnemers meedenken over de praktische (on)haalbaarheid en uitvoering van de maatregelen en oplossingen die in een eerder stadium zijn opgesteld door een Denktank van deskundigen.

Symposium Marion van der Voort

Marion van der Voort hield tijdens het symposium een key note over curatoren en communicatie.