24 maart 2011

Het faillissement van DSB Bank

Op 24 maart 2011 werd de eerste activiteit van de vereniging JIRA georganiseerd, te weten een lezing door één van de curatoren van DSB Bank, de heer mr B. Knüppe met als titel “Het faillissement van DSB Bank: in hoeverre alleen maar omvangrijk, of toch ook heel bijzonder?” en als ondertitel “Dilemma’s en tegenstrijdige belangen”.ben_knuppe

Het was een heel informatieve, leuke bijeenkomst waarin de DSB-curator de leden van JIRA aan de hand van het faillissement van DSB meenam in de werkzaamheden en taakuitoefening van een curator. Met als belangrijkste hulpmiddel de faillissementswet handelen de curatoren met vindingrijkheid en durf dit faillissement af. De afwikkeling van het faillissement van DSB is onder andere ook te volgen op http://www.dsbbank.nl.