Lezing van Van Zanten

Op dinsdag 19 mei 2015 heeft mr. T.T. van Zanten een lezing verzorgd met als onderwerp “Wederkerige overeenkomsten in faillissement”.

Thijs van Zanten promoveerde in 2012 aan de Rijksuniversiteit Groningen op een proefschrift over de invloed van het insolventierecht op door de schuldenaar gesloten overeenkomsten. Hij is werkzaam als advocaat bij het kantoor Wijn & Stael Advocaten te Utrecht. Daarnaast is hij vaste docent van de INSOLAD Grotius opleiding en redacteur voor het Tijdschrift voor Insolventierecht.

Het programma zzag er als volgt uit:

15.30 – 16.00 uur : Ontvangst

16.00 – 18.00 uur : Presentatie mr. T.T. van Zanten

18.00 – 19.30 uur : Borrel (gesponsord door Wijn & Stael Advocaten)

De activiteit zal plaatsvinden in het Polmans’s Huis, Keistraat 2, 3512 HV Utrecht.